PRZEPUSTKA BITEWNA

S1R4

  • NAGRODY SEZONU
  • NAGRODY PREMIUM
  • NAGRODY Z PRZEPUSTKI BITEWNEJ
  • FAQ

UNIKATOWE NAGRODY SEZONU

Przywódcy Heathmoor podpisali pokój na świętej polanie zwanej Wyverndale. Jak powiadają opowieści oraz pieśni, miejsce to było niegdyś mitycznym miastem, na straży którego stały smoki, a które uległo zniszczeniu podczas kataklizmu. Wszystko, co po nim pozostało, to ta właśnie niewielka polana ukryta wśród gęstego lasu.

Bohaterów Wyverndale uznaje się często za głównych obrońców pokoju w Heathmoor. Na ich cześć stworzono nawet broń, symbole czy też gobeliny.

Spersonalizuj swoje wyposażenie jak nigdy dotąd dzięki 100 poziomom nagród dla wszystkich postaci! Dostępne tylko podczas sezonu 1 roku 4: „Nadzieja”.

NAGRODY PREMIUM

Posiadacze przepustki bitewnej premium odblokują serię popisów dla wszystkich dostępnych postaci.

Graj i zdobywaj kolejne ze 100 dostępnych poziomów, aby otrzymać resztę unikatowych przedmiotów stanowiących część przepustki premium, w tym efekt „Opowieści z Wyverndale”, strój bojowy „Herold Wyverndale”, broń z motywem smoków oraz epicką egzekucję dla wszystkich bohaterów!

NAGRODY Z PRZEPUSTKI BITEWNEJ S1R4

Darmowe

Premium

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Przepustka bitewna to nowy program postępów sezonowych w For Honor, który zapewnia nagrody dla wszystkich postaci za czas spędzony na grze.

Przepustka bitewna będzie składać się ze 100 poziomów, a postępy będą współdzielone między częścią darmową oraz premium.

Każdy użytkownik będzie miał dostęp do darmowej przepustki oraz zapewnianych przez nią nagród. W jej ramach możliwe będzie odblokowanie takich przedmiotów jak ozdoby, stal, schematy kolorów, status czempiona, grawerunki i o wiele więcej.

Posiadacze przepustki premium będą mieli dostęp do unikatowych przedmiotów personalizacyjnych, takich jak popisy, nowa broń, egzekucje, efekty i inne. Dodatkowo otrzymają oni wszystkie nagrody dostępne w ramach przepustki darmowej.

Kończenie rozgrywek, wykonywanie misji arcade oraz codziennych rozkazów zapewnia punkty bitewne, które odblokują wyższe poziomy przepustki.

Nagrody zapewniane przez przepustkę darmową będą dostępne dla wszystkich graczy bez konieczności zakupu. Prosimy jednak wziąć pod uwagę, że nie każdy poziom przepustki darmowej zapewnia nagrody.

Nagrody z przepustki premium są dostępne tylko dla graczy, którzy kupili przepustkę bitewną w aktualnym sezonie na wybranej platformie. Posiadacze tej przepustki otrzymają na każdym poziomie co najmniej jedną nagrodę.

Poziomy to kolejne etapy postępów w ramach przepustki bitewnej. Są one przypisane do konta użytkownika i ulegają zresetowaniu co sezon. Gra dowolną postacią zapewnia punkty bitewne, które pozwalają odblokowywać wyższe poziomy.

Poziom bohatera to postępy osiągane dla danej postaci, które nie ulegają zresetowaniu nigdy. Gra wybranym wojownikiem zapewnia mu PD i wyższe poziomy, a co 20 z nich zwiększeniu ulega również reputacja bohatera. W niektórych menu reputacja wszystkich postaci jest wyświetlana razem.

Zdecydowanie nie. Nagrody z przepustki bitewnej stanowią elementy kosmetyczne, które nie wpływają na rozgrywkę. Wyposażenie będące częścią przepustki jest przyznawane zgodnie z poziomem reputacji twojej postaci, tak samo, jak w przypadku sprzętu zdobywanego w ramach rozgrywek.

Nie. Postępy w ramach przepustki bitewnej dobiegają końca w chwili zakończenia aktualnego sezonu. Kiedy to nastąpi, niemożliwe będzie zdobywanie kolejnych nagród dla tego okresu.

Tak, oczywiście! Nagrody zdobywane w ramach przepustki bitewnej są dostępne w koszarach po zakończeniu sezonu.

Nie, nie ma możliwości przekroczenia maksymalnego poziomu 100.

Przepustkę bitewną można kupić wyłącznie w sklepach na wspieranych platformach (Xbox, PS4, PC). Aby to zrobić, uruchom For Honor, przejdź na stronę sklepu i znajdź opcję przepustki bitewnej, aby skorzystać ze skrótu do wybranego sklepu. Dostępność może być zależna od platformy oraz regionu. Prosimy też pamiętać, że postępy są przypisane do platformy oraz konta, na których zakupiono przepustkę, a po odebraniu jej w grze zwrot nie jest możliwy.

Otrzymasz wszystkie nagrody z wcześniejszych poziomów – aż do aktualnego. Na przykład jeśli twoja przepustka darmowa ma poziom 20 w momencie zakupu przepustki premium, zdobędziesz wszystkie nagrody premium aż do poziomu 20, w tym wszystkie efekty egzekucji „Opowieść o Wyverndale” dla każdej z postaci.

Każdy posiadacz przepustki sezonowej, czy to na początku, czy na końcu sezonu, będzie mógł cieszyć się także 10% premią do punktów bitewnych otrzymywanych za ukończone rozgrywki oraz misje arcade.

Tak. Jeśli zechcesz jak najszybciej ukończyć swoją przepustkę bitewną, będziesz mieć możliwość zakupu kolejnych poziomów za stal.

Tak! Nagrody z przepustki darmowej są dostępne dla wszystkich grających w aktualnym sezonie.

W grze wybierz opcję „Postacie”, aby otworzyć koszary, a następnie bohatera, dla którego odblokowany został przedmiot, i poszukaj go w jego kategorii, aby się w niego wyposażyć.

Bez obaw, nadal otrzymasz nagrody dla tej postaci. Będą one dostępne w koszarach, ale tak samo, jak w przypadku innych przedmiotów w grze, aby wykorzystać je do personalizacji bohaterów, musisz najpierw zrekrutować wybrane postacie.

Oczywiście. Przejdź po prostu na stronę przepustki bitewnej z menu głównego lub korzystając ze skrótu do informacji o przepustce. Używaj lewego drążka lub myszy, aby nawigować na liście poziomów. Wybierając opcję podglądu lub bezpośrednio klikając któryś z nich, możesz sprawdzić zawartość poziomu.

Jeśli przypadkowo rozmontujesz element wyposażenia, jego wygląd pozostanie nadal zapisany w kolekcji wyglądów.