Przewiń, aby zobaczyć

For Honor: Marching Fire

Największa i najbardziej ambitna jak dotąd aktualizacja For Honor ukaże się 16 października 2018 r. Nowa frakcja składająca się z 4 bohaterów, nowy tryb 4v4, znaczne ulepszenia wyglądu oraz nieujawniony jeszcze nieograniczony tryb PvE dostępny dla jednego lub dwóch graczy w kooperacji sprawią, że „Marching Fire” rozszerzy świat For Honor jak nigdy dotąd.

Gra już dostępna 

Nowe postacie: frakcja Wu Lin

Wu Lin to frakcja wojowników ze starożytnych Chin. Czwórka pochodzących z niej bohaterów wyruszyła na zachód w poszukiwaniu zemsty za wojnę, zdradę i osobiste tragedie. Teraz walczą, aby odzyskać należne im miejsce w kolejnej dynastii.

Shaolin

Shaolin to nieustępliwy mnich-wojownik znany ze swojej atletyki i stylu walki przypominającego nieco ataki małpy, a także umiejętności korzystania z kostura. Zawsze ma przy sobie spisane modlitwy.

Dowiedz się więcej

Tiandi

Tiandi to lojalni obrońcy królów, królowych i cesarzy. Są mistrzami w używaniu swojej ulubionej broni, miecza dao.

Dowiedz się więcej

Jiang jun

Jiang jun to generałowie starożytnych chińskich armii – doświadczeni przywódcy, którzy bezbłędnie opanowali guan dao.

Dowiedz się więcej

Nuxia

Nuxia jest wyszkoloną ochroniarz i skrytobójczynią, która ma w zwyczaju ukrywać swoje talenty poprzez taniec. Do walki używa shuang gou.

Dowiedz się więcej

Nowy tryb PvP: szturm

Przeżyj oblężenie i obronę ufortyfikowanego zamku, na obszarze którego znajdziesz balisty, ogniste kotły oraz łuczników.

Najeźdźcy muszą dostać się na obszar zamku, korzystając z tarana, podczas gdy obrońcy będą się starać za wszelką cenę ich zatrzymać, aby ochronić swego władcę.

Ten strategiczny, drużynowy tryb wieloosobowy będzie oferował pełną adrenaliny walkę oraz trzy nowe mapy!

Nieskończony tryb PvE

Nieujawniony jeszcze nowy tryb oferujący nieograniczoną zawartość dla jednego lub dwóch grających w kooperacji użytkowników.

Znaczne ulepszenia graficzne

Aktualizacja „Marching Fire” wprowadzi również ulepszenia graficzne świata For Honor, w tym zaktualizowane i poprawione tekstury, ulepszone oświetlenie globalne oraz nowe technologie nieba i chmur. Dodatkowe poprawki obejmą także interfejs użytkownika, pozwalając graczom na szybsze rozpoczynanie starć.

Przed
+
Po
+
Przed
+
Po
+