Przewiń, aby zobaczyć

OPIS GRY

Po ogromnym kataklizmie trzy frakcje najokrutniejszych wojowników w historii spotykają się w epickiej bitwie o przetrwanie. Dołącz do walki jako odważny rycerz, brutalny wiking lub zabójczy samuraj i zadbaj o honor swojej frakcji. Krocz ścieżką zniszczenia przez realistyczne, pełne wrażeń pole bitwy, walcząc o chwałę i przetrwanie w dynamicznych rozgrywkach łączących umiejętności z prawdziwymi technikami walki w zwarciu.

Od premiery w lutym 2017 r. gra przechodziła nieprzerwane zmiany i poprawki. Wprowadzenie serwerów dedykowanych zapewniło stabilne, płynne rozgrywki, podczas gdy nowe tryby treningowe dają graczom możliwość szlifowania swojego talentu od stopnia nowicjusza do mistrza przy jednoczesnym zdobywaniu nagród. Swoje umiejętności można potem sprawdzić w zupełnie nowych trybach gry, a grywalne postacie spersonalizować dzięki tysiącom elementów wyposażenia dodanym od momentu premiery.

Dowiedz się więcej... 

Podstawę For Honor stanowi unikalne podejście do walki wręcz, tak zwany Kunszt Wojenny wymagający od graczy korzystania z trzech postaw, w których trzymają broń w lewej, prawej lub górnej gardzie, aby zarówno przebijać się przez obronę wroga, jak i parować jego ciosy.

Zawierając kampanię fabularną możliwą do rozgrywania w kooperacji oraz sześć trybów wieloosobowych pozwalających na walki 1v1, 2v2 i 4v4, For Honor łączy znane z bijatyk reakcje w ułamku sekundy z nieprzerwaną koniecznością obserwacji otoczenia i przeciwników, wymagając od graczy podbijania terytoriów i miażdżenia wrogów (a często także przebijania się przez zastępy żołnierzy).

W momencie rozpoczynania swojej przygody gracz musi dokonać wyboru przynależności do jednej z frakcji – decyzja ta nie wpływa jednak na dostępność żadnej z 18 możliwych do spersonalizowania postaci. Każdy z bohaterów to inne podejście i styl walki: jeśli chcesz miażdżyć wszystko na swojej drodze i zadawać ogromne obrażenia, dobrym wyborem może być shugoki, podczas gdy rozjemczyni czy orochi będą odpowiedni dla użytkowników ceniących szybkość i możliwość zaskakiwania oponentów. Dzięki obecności trybu treningowego będziesz mieć możliwość eksperymentowania i dokonania odpowiedniego dla siebie wyboru.

Postacie

Dołącz do walki i wybierz jedną z 18 grywalnych, możliwych do spersonalizowania postaci. W każdej z frakcji znajdziesz szeroki wachlarz zabójczych, wykwalifikowanych wojowników podzielonych na cztery klasy. Zabijaj wrogów niezwykle szybko jako działający z ukrycia skrytobójca, wytrzymuj ciosy i uderzaj mocno jako kolos, utrzymuj balans ofensywy i defensywy jako weteran lub dostosuj swój styl walki, wybierając postać-hybrydę stanowiącą mieszankę dwóch innych klas.

Odkryj wszystkie postacie

Tryby gry

Tryb treningowy

Ten tryb dla jednego gracza zawiera filmy treningowe, próby nowicjusza, wojownika oraz arenę treningową.

Poznaj szczegóły 

1 z 3

Tryb fabularny

Możliwy do rozgrywania solo lub w dwuosobowej kooperacji.

Poznaj szczegóły 

2 z 3

Tryb arcade

Nieograniczona zawartość dla jednego lub dwóch grających w kooperacji użytkowników.

Poznaj szczegóły 

3 z 3

Trybut

Drużyny walczą o przejęcie kontroli nad darami znajdującymi się w różnych miejscach na mapie.

Poznaj szczegóły 

1 z 6

Dominacja

Tryb celów 4v4, w którym drużyny walczą o trzy strefy w celu przejęcia kontroli nad polem walki.

Poznaj szczegóły 

2 z 6

Pojedynek

Tryb 1 na 1 z rozgrywkami do przewagi w pięciu rundach.

Poznaj szczegóły 

3 z 6

Potyczka

Tryb 2 na 2 z rozgrywkami do przewagi w pięciu rundach.

Poznaj szczegóły 

4 z 6

Bitwa

Tryb deathmatchu 4 na 4 z postaciami SI.

Poznaj szczegóły 

5 z 6

Eliminacja

Tryb 4 na 4 z rozgrywkami do przewagi w pięciu rundach.

Poznaj szczegóły 

6 z 6

Szturm

Broń zamku lub pokonaj dowódcę w strategicznym trybie 4v4.

 

7 z 7

Mapy

Wywalcz sobie drogę do zwycięstwa na 20 mapach, z których każda została stworzona w celu zapewnienia jak najbardziej realistycznych wrażeń z walki.

Rycerze

Poznaj 7 map Ashfeld

Samuraje

Poznaj 7 map Myre

Wikingowie

Poznaj 6 map Valkenheimu

Odkryj wszystkie mapy