Przewiń, aby zobaczyć

Player Barracks

Nowe ulepszenia dla graczy For Honor

15-08-2017 12:00

Jeśli nie udało wam się jeszcze zajrzeć do nowych koszarów For Honor, teraz jest na to dobry moment! Wprowadziliśmy wiele zmian oraz ulepszeń i bardzo się cieszymy, mogąc się nimi z wami podzielić. Oto krótkie podsumowanie.

Na stronie rozkazów widoczne są teraz oprócz zadań aktualnych nadchodzące rozkazy dzienne, co oznacza, że będziecie mogli dosłownie wyprzedzać grę.

Nadchodzące rozkazy dzienne

Strona ze statystykami gracza jest odświeżona i działa szybciej, a ponadto możecie tam znaleźć szereg poprawek, a także wynki nowych postaci: gladiatora i gàidheala.

Zaktualizowane statystyki gracza

Wojna Frakcji również doczekała się kilku zmian. Po pierwsze poprawiliśmy nawigację na mapie pełnoekranowej, pozwalając na podgląd zmian tura po turze. Poza tym – w odpowiedzi na komentarze użytkowników – dodaliśmy możliwość sprawdzania czasu pozostałego do kolejnej aktualizacji terytoriów.

Wojna Frakcji

Naprawiliśmy także problem związany z emblematami, których niektórzy gracze nie mogli używać, mimo iż zostały wcześniej odblokowane w grze. Dziękujemy za cierpliwość!

Wreszcie nowa strona główna przedstawiać teraz będzie najnowsze aktualizacje, a także ostatnie podsumowanie koszar. Jeśli natomiast przegapicie cokolwiek w danej rundzie, po jej zakończeniu będziecie mogli obejrzeć film podsumowujący wszystkie wydarzenia! Mamy nadzieję, że spodobają wam się wprowadzane zmiany, bez względu na to, czy odwiedzacie stronę na telefonie, tablecie czy komputerze. Pamiętajcie też, że jeśli macie jakiekolwiek dodatkowe pomysły albo sugestie, zawsze możecie się z nami skontaktować na forum!

Do zobaczenia na polu bitwy!

Chcesz podzielić się opinią na temat tego artykułu?

Dołącz do rozmowy o For Honor na oficjalnym forum Ubisoft.

Dołącz teraz