Przewiń, aby zobaczyć

[2018-03-14] STARTER EDITION AVAILABLE - Thumb

FOR HONOR STARTER EDITION NA PC JUŻ DOSTĘPNE!

14-03-2018 09:00

W tym tygodniu odbędzie się premiera zupełnie nowej Starter Edition, dzięki której użytkownicy mogą uzyskać pełny dostęp do gry za jedyne 59.9zł! Edycja ta zawiera wszystkie elementy wersji podstawowej, takie jak tryb fabularny, wszystkie tryby wieloosobowe, możliwość osiągania postępów oraz opcje personalizacyjne, a ponadto jest kompatybilna z przepustką sezonową i wszystkimi pakietami DLC! Jedyną różnicę stanowi liczba dostępnych na początku postaci oraz system ich odblokowywania.

GRYWALNE POSTACIE I SYSTEM ODBLOKOWYWANIA

Po zakupie Starter Edition użytkownicy będą mieć dostęp do 6 grywalnych postaci.

W wersji tej odblokowani zostają 3 bohaterowie-weterani: strażnik, drengr oraz kensei. Odblokowane postacie są zarówno grywalne, jak i możliwe do spersonalizowania (za pomocą wyposażenia, strojów, gestów, egzekucji, efektów itd.).

Pozostali 3 bohaterowie (niedostępni do personalizacji aż do momentu odblokowania) zależą od frakcji wybranej podczas pierwszego uruchomienia Starter Edition. Po dokonaniu tego wyboru premierowe postacie wybranej frakcji stają się grywalne. Wybierajcie mądrze, ponieważ tę decyzję można podjąć tylko raz!

Bohaterów tych można dalej odblokować w pełni za 8000 szt. stali (waluty w grze), co pozwoli na ich personalizację.

Wszystkie pozostałe postacie, które były dostępne w chwili premiery gry, będzie można odblokować za 8000 szt. stali każdą, natomiast te dodane w kolejnych sezonach – za 15 000 szt. stali każdą. Pamiętajcie, że stal można zdobywać podczas rozgrywki!

Aby uzyskać więcej informacji na temat Starter Edition, prosimy o zapoznanie się z naszym dedykowanym FAQ, forum oraz subredditem.

NIEZAPOMNIANA KAMPANIA FABULARNA

Szturmuj zamki oraz fortece podczas zażartych bitew i stawiaj czoła zabójczym przeciwnikom w intensywnych pojedynkach, walcząc o przetrwanie swojego ludu w czasie ofensywy tajemniczego wroga.

TRYBY WIELOOSOBOWE

Wszystkie tryby wieloosobowe dostępne na wszystkich mapach z pierwszych pięciu sezonów. Walcz z innymi graczami albo sprawdzaj swoje umiejętności w starciach z SI!

INNOWACYJNY SYSTEM KUNSZTU WOJENNEGO

Waż swoją broń w dłoni i odczuwaj siłę każdego ciosu dzięki systemowi pozwalającemu na pełną kontrolę nad wykonywanymi ruchami.

WKROCZ DO WALKI!

Dzięki integracji serwerów dedykowanych najlepszy moment, aby wkroczyć na pole bitwy, to... teraz! Dołączcie do naszej wyjątkowej społeczności pełnych pasji graczy, reprezentujcie wybraną frakcję i cieszcie się wciągającym światem For Honor. Mamy nadzieję, że zobaczymy was w walce!

Chcesz podzielić się opinią na temat tego artykułu?

Dołącz do rozmowy o For Honor na oficjalnym forum Ubisoft.

Dołącz teraz