Przewiń, aby zobaczyć

[2018-04-18] FH Training features - 1

NOWE FUNKCJE TRENINGOWE JUŻ DOSTĘPNE!

18-04-2018 03:50

Od 19 kwietnia społeczność For Honor uzyska darmowy dostęp do serii nowych funkcji treningowych! Składają się na nie cztery obszary, które pomogą użytkownikom w poznaniu gry – od podstawowych umiejętności po zaawansowane techniki.

Sekcja filmów treningowych

Sekcja filmów treningowych zawiera filmy związane z trybami gry. Jeśli jest coś, czego chcecie się dowiedzieć na temat któregoś z nich, funkcji, bohaterów czy Wojny Frakcji, to tutaj znajdziecie więcej informacji!

Próby nowicjusza

Celem prób nowicjusza jest umożliwienie graczom zrozumienia i opanowania podstawowych mechanik gry, takich jak tryb gardy oraz techniki ataku. Podczas ich wykonywania będziecie otrzymywać oceny, dzięki czemu będzie jasne, które umiejętności wciąż musicie doszlifować, a ponadto otrzymacie nagrody w oparciu o osiągnięte wyniki.

Tryb ten przeprowadzi was przez podstawy Kunsztu Wojennego, gwarantując wam gotowość do walki, kiedy już traficie na pole bitwy. Każdy z kroków możecie tu powtarzać dowolną liczbę razy – tak długo, aż będzie czuć się pewnie, wykonując dany ruch.

[2018-04-18] FH Training features - 2

Próby wojownika

Próby wojownika poszerzają wiedzę graczy na temat bardziej zaawansowanych technik. Nauczycie się tu między innymi, jak oszukiwać wrogów za pomocą zmyłek lub stawiać czoła wielu przeciwnikom naraz, korzystając z ataków strefowych. Tak samo jak w przypadku prób nowicjusza, zdobędziecie też nagrody za swoje osiągnięcia.

[2018-04-18] FH Training features - 3

Arena treningowa

Arena stanowi wyjątkowy plac ćwiczebny For Honor. Możecie tutaj wybrać dowolną postać i dostosować ustawienia gry, żeby walczyć dokładnie tak, jak chcecie. Istnieją tu opcje dostosowania zdrowia, kondycji czy też modyfikatorów zemsty, personalizacji wrogów SI w celu ćwiczenia nowych ruchów, a także możliwość przygotowania się do starć podczas określonych scenariuszy.

[2018-04-18] FH Training features - 4

Jeśli macie jakiekolwiek pytania na temat nowych trybów treningowych, zajrzyjcie na nasze oficjalne forum oraz do dedykowanego FAQ.

Do zobaczenia na polu bitwy!

Chcesz podzielić się opinią na temat tego artykułu?

Dołącz do rozmowy o For Honor na oficjalnym forum Ubisoft.

Dołącz teraz