Przewiń, aby zobaczyć

HRO_KEYART_RGB_web_crop

Zdobądź For Honor Starter Edition za darmo na Uplay i wersje konsolowe po niższej cenie podczas E3

11-06-2018 12:00

For Honor ma za sobą ponad rok ważnych ulepszeń oraz dodatków, a na E3 ujawniona właśnie została największa jak dotychczas aktualizacja, Marching Fire, która w październiku doda do gry czwartą frakcję składającą się z czterech nowych bohaterów z Dalekiego Wschodu, a także nowy tryb PvP, tryb PvE i o wiele więcej.

Jeśli chcesz wziąć udział w intensywnej walce między Samurajami, Rycerzami i Wikingami jeszcze zanim dołączy do nich w październiku frakcja Wu Lin, możesz pobrać Starter Edition na PC za darmo z Uplay aż do 18 czerwca – będzie ona twoja na zawsze, więc lepiej się pospiesz!

Starter Edition zapewnia graczom możliwość korzystania ze wszystkich map i trybów w For Honor, oferując jednak inne podejście do dostępności postaci. Domyślnie w pełni odblokowani są w niej trzej bohaterowie-weterani – strażnik, drengr i kensei – a ponadto inni trzej, zależni od wybranej frakcji, pozostają grywalni (jednak bez możliwości personalizacji). Te ostatnie postacie, a także wszyscy inni bohaterowie gry z pozostałych frakcji mogą zostać w pełni odblokowani i spersonalizowani za 8000 szt. stali (waluty w grze) każda.

Przez ograniczony czas możesz też zaoszczędzić nawet do 75% na wersjach For Honor na konsole i PC!

Po ponad roku ogromnych zmian, w tym między innymi udostępnieniu dedykowanych serwerów, i biorąc pod uwagę te jeszcze większe, dopiero nadchodzące, to niepowtarzalna okazja na dołączenie do gry, której unikalne podejście do walki wręcz zapewniło jej ponad 8 milionów użytkowników. Włącz Uplay i pobierz Starter Edition, dopóki jest dostępna za darmo!

ZDOBĄDŹ ZA DARMO NA UPLAY

Chcesz podzielić się opinią na temat tego artykułu?

Dołącz do rozmowy o For Honor na oficjalnym forum Ubisoft.

Dołącz teraz