Przewiń, aby zobaczyć

FH_news_Face the Blades of Persia

Zmierz się z Ostrzami Persji

12-03-2020 03:00

The Prince of Persia has come to fight with the Dagger of Time!

Dawno, dawno temu, w dalekiej krainie żył książę, który za wszelką cenę chciał uniknąć śmierci. Pewnego dnia przybył do odległego portu i starł się z potężnymi wojownikami. Książę musiał użyć swojego mistycznego sztyletu, aby zmienić swe przeznaczenie i przetrwać. Ale manipulacje czasem wiążą się z mrocznymi konsekwencjami dla jego udręczonej duszy... Od 12 marca do 2 kwietnia rozegraj to niepowtarzalne wydarzenie ze wszystkimi jego wyjątkowymi nagrodami!


Od 19 marca do 2 kwietnia ciemne tornado piasku powoduje, że Mroczny Książę pojawia się na mapie. Przygotuj się na spotkanie z nim ze swoim zespołem, ponieważ pokaże on moc Sztyletu Czasu. Jeśli uda ci się go pokonać, da ci punkty, a także swoją potężną broń! Sztylet zastąpi twoje wyczyny tymi od Księcia. Jeśli zginiesz, sztylet upada na ziemię i można go ponownie podnieść. Na polu bitwy możesz też złupić maksymalnie do 26 unikatowych rodzajów broni oraz skorzystać z nowej zawartości w sklepie, takiej jak Wybitne Stroje i Egzekucja.

Zdobądź unikatowe nagrody z 30 poziomów darmowej przepustki wydarzenia, poświęconej Ostrzom Persji! Zawartość przepustki wydarzenia: 26 ozdób, 1 strój bojowy, 1 efekt piaskowego trybu, 1 ramka emblematu, a także materiały, stal, skrzynie i nie tylko. Zaliczaj starcia i rozkazy dnia, aby otrzymać punkty bitewne, odblokowujące poziomy i przyznające odpowiednie nagrody.

Nadszedł czas, wojowniku. Zawładnij mocą…

Chcesz podzielić się opinią na temat tego artykułu?

Dołącz do rozmowy o For Honor na oficjalnym forum Ubisoft.

Dołącz teraz