Przewiń, aby zobaczyć

a message to our community

Wiadomość do naszej społeczności

09-04-2020 12:00

Informacja o produkcji For Honor – wiadomość do naszej społeczności

Przede wszystkim, mamy nadzieję, że dobrze sobie radzicie i w tym trudnym okresie bezpiecznie pozostajecie w domu. Po naszej stronie, zespół wciąż ciężko pracuje, aby For Honor działało bez przeszkód, choć my pozostajemy w domach.

Jesteśmy dumni z tempa, w jakim zespół producencki For Honor dostosował się do sytuacji. Jednak mimo wysiłków, zakłócenia w ciągu ostatnich kilku tygodni miały wpływ na naszą zdolność do dostarczania najbliższych aktualizacji zawartości. Z tego względu, podjęliśmy decyzję o opóźnieniu premiery 2. sezonu 4. roku na 11 czerwca 2020 r.

Zdajemy sobie sprawę, że to rozczarowujące wieści. Nie mogliśmy się już doczekać, aby pokazać wam, co pojawi się w For Honor w nadchodzącym sezonie. Jesteśmy jednak przekonani, że była to właściwa decyzja, abyśmy mogli udostępnić tę zawartość w takim kształcie, jaki pierwotnie założyliśmy.

Z bardziej pozytywnych wieści, zespół pracuje obecnie nad planem, aby przywrócić ulubione przez fanów aktywności i tym samym zrekompensować opóźnienie. Aktywności te będą dostępne w maju, a my wkrótce udostępnimy więcej informacji, w naszym planie na maj.

Bardzo dziękujemy za waszą ciągłą pasję i wsparcie. Uważajcie na siebie.

Zespół For Honor

Chcesz podzielić się opinią na temat tego artykułu?

Dołącz do rozmowy o For Honor na oficjalnym forum Ubisoft.

Dołącz teraz