Przewiń, aby zobaczyć

Dominion Series

For Honor Dominion Series

13-10-2020 03:47

Witajcie, wojownicy!

Nadszedł ten czas! Z radością możemy ogłosić, że For Honor Dominion Series rozpocznie się 24 października! Ten oficjalny program rywalizacyjny jest organizowany przez Ubisoft i zmierzą się w nim gracze na PC, uczestnicząc w rozgrywkach dominacji 4 na 4 i walcząc o szansę uzyskania tytułu czempionów oraz nagrody z łącznej puli w w wysokości 35 000 USD!

Aby uzyskać więcej informacji na temat rejestracji, oficjalnych zasad, nagród oraz szczegółów dotyczących struktury programu, zajrzyjcie na stronę battlefy.com/DominionSeries.

Program będzie składał się z następujących etapów:

  • 4 tygodnie otwartego etapu online (Online Open Pools)
  • 1 kwalifikacje (Qualifiers) online z 4 drużynami
  • 1 dzień kwalifikacji ostatniej szansy (Last Chance Qualifiers, LCQ)
  • 1 kwalifikacje LCQ online z 4 drużynami
  • 1 finał online

Dominion Series odbywa się obecnie wyłącznie online i podlega ograniczeniom regionalnym – turniej jest dostępny tylko dla graczy w Ameryce Północnej oraz Europie w wieku co najmniej 18 lat. Do etapu otwartego zarejestrować można się już od dziś!

ETAP OTWARTY

Turnieje online podczas etapu otwartego są dostępne dla wszystkich (brak ograniczeń dotyczących liczby drużyn). Co tydzień przez 4 kolejne tygodnie będzie odbywał się jeden turniej w formacie podwójnej eliminacji, z każdym meczem do 2 wygranych. Zwycięzcy każdego z cotygodniowych turniejów zyskają możliwość udziału w kwalifikacjach.

Wygrana w jednym z turniejów na tym etapie sprawia, że nie można brać udziału w pozostałych turniejach etapu otwartego.

KWALIFIKACJE

Kwalifikacje to 1-dniowy, transmitowany turniej online odbywający się osobno w Ameryce Północnej oraz Europie. Podczas turnieju tego spotkają się 4 zwycięskie drużyny z etapu otwartego, które będą walczyć w formacie GSL (5 rozgrywek, losowe ziarno). Zespoły, które zajmą pierwsze i drugie miejsce, zostaną zaproszone do finału, podczas gdy drużyny trzecia i czwarta przejdą automatycznie do turnieju ostatniej szansy (LCQ).

KWALIFIKACJE OSTATNIEJ SZANSY

Etap LCQ to jednodniowy turniej online odbywający się po zakończeniu kwalifikacji. Jest on, raz jeszcze, otwarty dla wszystkich – poza graczami, którzy trafili już do finału. Dwa najlepsze zespoły spotkają się następnie w 1-dniowym turnieju LCQ z drużynami, które zajęły miejsce 3 i 4 podczas kwalifikacji.

W turnieju LCQ odbywającym się po zakończeniu kwalifikacji ostatniej szansy cztery zespoły zmierzą się w formacie GSL, a same rozgrywki będą transmitowane. Drużyny, którym uda się wywalczyć pierwsze i drugie miejsce, zostaną następnie zaproszone do finału.

FINAŁ

Finał to 1-dniowe transmitowane wydarzenie online, w którym udział wezmą cztery drużyny, grając w formacie GSL do 2 zwycięstw, następnie zaś – w wielkim finale – do 3 zwycięstw, w efekcie czego tytuł czempionów Dominion Series zdobędzie jeden zespół w każdym regionie.

Powodzenia i bawcie się dobrze, wojownicy!

Chcesz podzielić się opinią na temat tego artykułu?

Dołącz do rozmowy o For Honor na oficjalnym forum Ubisoft.

Dołącz teraz