Przewiń, aby zobaczyć

Twitch Drops December 10

Dropy Twitcha powracają!

10-12-2020 05:00

W celu uczczenia premiery sezonu 4 roku 4, „Mayhem”, aktywujemy dropy Twitcha!


  • Początek: czwartek, 10 grudnia, 20:00 czasu polskiego
  • Koniec: czwartek, 17 grudnia, 15:00 czasu polskiegoNAGRODY TWITCHA DLA WIDZÓWDropy będą aktywne na wszystkich kanałach streamujących w kategorii For Honor na Twitchu. Jako widz musisz upewnić się tylko, że twoje konta zostały połączone, i obejrzeć dowolną transmisję!

 

Im dłużej oglądasz, tym lepsze nagrody – oraz większa ich liczba. 24 godziny oglądania For Honor między 10 a 17 grudnia zapewnią ci wszystkie wymienione poniżej elementy, w tym także nagrodę główną w postaci 2 skrzyń grabieży, 7 dni statusu czempiona oraz 4000 szt. stali!

 

Ponadto od 14 do 16 grudnia codziennie przyznawane będą wzmocnienia PD, więc postaraj się oglądać swoich ulubionych streamerów jak najczęściej!Rewards  Daily100K SZT. STALI DLA NAJPOPULARNIEJSZYCH 10 STREAMERÓWStreamerzy, upewnijcie się, że wasze konto jest zarejestrowane do udziału w programie dropów Twitcha i że transmitujecie w oficjalnej kategorii For Honor na Twitchu. 10 najpopularniejszych streamerów w chwili zakończenia kampanii otrzyma 100 000 szt. stali!top ten


FAQP: Jak mogę połączyć konta, aby mieć możliwość skorzystania z dropów Twitcha?


O: Przejdź na tę stronę i zaloguj się na swoje konto.P: Które kanały muszę oglądać, aby otrzymać nagrody?


O: Możesz oglądać dowolny kanał streamujący w oficjalnej kategorii For Honor na Twitchu.P: W jaki sposób mogę aktywować nagrody dla swoich widzów, będąc streamerem?


O: Zmień streamowaną przez siebie grę na For Honor, a następnie rozpocznij transmisję na żywo! Upewnij się tylko wcześniej, że twoje konta zostały tutaj połączone.

Chcesz podzielić się opinią na temat tego artykułu?

Dołącz do rozmowy o For Honor na oficjalnym forum Ubisoft.

Dołącz teraz