Przewiń, aby zobaczyć

For Honor: SUN DA

Gdy potężna burza piaskowa spustoszyła ziemie Wu Lin, wielu uciekło na zachód, szukając schronienia w Heathmoor. Nie wszyscy jednak poszli ich śladem. Część poddanych pozostała przy cesarzu, by odbudować armię. Wśród nich znalazła się Sun Da, przywódca zhanhu, który w swoim laboratorium na przełęczy Qiang wynalazł nowe sposoby wykorzystania ognia. Niestety o odkryciach Sun Da mających na celu wzmocnienie arsenału Wu Lin dowiedział się niespodziewany wróg i zaatakował jego fortecę...

Data premiery: 7 listopada 2019 r.

GAMBIT ZHANHU

Po katastrofie, podczas ucieczki z fortecy Sun Da wraz z cesarzem Wu Lin nie mieli innego wyboru, jak tylko stawić czoła niespodziewanym wrogom. Zagraj w specjalnym trybie gry i zdobądź wyjątkowe, dostępne tylko podczas wydarzenia nagrody. 19 grudnia do 2 stycznia.

Nowe postacie

Zawsze wielce szanowani i potężni zhanhu byli niegdyś zaufanymi sługami potężnych władców. Jako kluczowi przedstawiciele cesarzy Wu Lin zhanhu poświęcali swe życie służbie. Wykonywanie dekretów cesarzy było ich najwyższą powinnością, którą wypełniali bez względu na koszty. Wszystkie inne względy miały dla nich charakter drugorzędny.

Obecnie zhanhu są prawdziwymi mistrzami artylerii. Niewielu jest w stanie ujarzmić ogień, dzierżyć śmiercionośne changdao i dostąpić zaszczytu przyjęcia w ich szeregi. Ci nieprzewidywalni wojownicy sieją grozę na polu bitwy, bo mało kto dorównuje im w szlachtowaniu i spopielaniu wrogów.

Nowa mapa: PRZEŁĘCZ QIANG

For Honor powiększa swoje pole bitwy w sezonie 4 roku 3 dzięki nowej mapie w trybie szturmu: PRZEŁĘCZY QIANG. Sprawdźcie tę fortecę Wu Lin już 7 listopada, gdy zostanie udostępniona w ramach darmowej aktualizacji.

WYPOSAŻENIE ZHANHU

Zbroja
Broń
+

1 / 5

+

2 / 5

+

3 / 5

+

4 / 5

+

5 / 5

+

1 / 6

+

2 / 6

+

3 / 6

+

4 / 6

+

5 / 6

+

6 / 6

 

Inne aktualizacje

Odkryj nowe aktualizacje balansu postaci oraz ich talentów w 4 sezonie 3 roku. Więcej informacji można znaleźć na liście zmian wersji 2.15.0.

Przepustka – rok 3

Rok herolda

Rok herolda nadszedł! Zdobądź natychmiastowy, 7-dniowy wczesny dostęp do Vortigera i 3 nowych postaci, które pojawią się w roku 2019 – jednej na frakcję – oraz strojów elitarnych dla każdej z nich. Posiadacze przepustki For Honor® na rok 3 otrzymają też 30-dniowy status czempiona, 5 skrzyń grabieży i wyjątkowy efekt.

Kup przepustkę na rok 3