Przewiń, aby zobaczyć

For Honor: Nadzieja

Tak wiele znaków wskazywało, że koniec świata jest już blisko. A przynajmniej tak sądzono. Ziemia tymczasem nagle ucichła, niebo się rozchmurzyło i nastał nowy świt. Nadzieja wypełniła wreszcie serca wojowników. Przypomnieli sobie poległych bohaterów. Po raz pierwszy w historii przywódcy wszystkich frakcji zebrali się i na krótką chwilę przerwali swe spory. Nastąpił pokój w Wyverndale.

Data premiery: 6 lutego 2020 r.

IGRZYSKA CHWAŁY

Aby uczcić trzecie urodziny gry, ciesz się dwutygodniowym wydarzeniem, trwającym do 27 lutego.

Nowa broń i pancerze

Podczas gdy ziemia ucichła, a w sercach ludzi na nowo rozkwitła nadzieja, wielu kowali i rzemieślników w Heathmoor przeszło wręcz samych siebie w próbach stworzenia bogato zdobionych metali, wyrafinowanej stolarki oraz skomplikowanych haftów inspirowanych poległymi w legendarnych bitwach bohaterami.

Zdobądź zupełnie nowe zbroje oraz broń dla swoich bohaterów podczas gry w sezonie 1 roku 4: „Nadzieja”.

Przepustka bitewna

Przywódcy Heathmoor podpisali pokój na świętej polanie zwanej Wyverndale. Jak powiadają opowieści oraz pieśni, miejsce to było niegdyś mitycznym miastem, na straży którego stały smoki, a które uległo zniszczeniu podczas kataklizmu. Wszystko, co po nim pozostało, to ta właśnie niewielka polana ukryta wśród gęstego lasu.

Bohaterów Wyverndale uznaje się często za głównych obrońców pokoju w Heathmoor. Na ich cześć stworzono nawet broń, symbole czy też gobeliny.

Spersonalizuj swoje wyposażenie jak nigdy dotąd dzięki 100 poziomom nagród dla wszystkich postaci! Dostępne tylko podczas sezonu 1 roku 4: „Nadzieja”.