Przewiń, aby zobaczyć

For Honor: Tyrania

Po zawarciu Pokoju w Wyverndale w sercach wojowników rodziła się nadzieja, że spokój zagości w Heathmoor. Lecz jednocześnie nowe i groźne niebezpieczeństwo nabierało kształtu. Podczas Igrzysk Chwały, kiedy odtwarzano dawne bitwy toczone z Apollion i Czarnymi Kamieniami, grupa tajemniczych wojowników zbroiła się i gromadziła potajemnie sojuszników spośród wszystkich frakcji. Pokój miał się wkrótce stać tylko wspomnieniem...

W jednym z najbardziej ambitnych sezonów For Honor, Tyrania przynosi ze sobą wyczekiwane przez społeczność aktualizacje z ulepszeniami walk, wydarzeniami, nowymi możliwościami personalizacji, nową przepustką bitewną i nowym bohaterem, który ujawni swą tożsamość w trakcie trwania sezonu.

Data premiery: 11 czerwca 2020

Podżegaczka

Centurion i aktualizacje walki

Tyrania łączy się z oficjalną premierą aktualizacji Centurion dla gry w sieci. Dowiecie się też wreszcie, co się kryje za słowem: Incredibilis! Wszystkie szczegóły dotyczące aktualizacji walki znajdziecie w opisie zmian aktualizacji.

Dodatkowo, dzięki waszemu udziałowi w terenie doświadczalnym zmodyfikowaliśmy zmiany w mechanice walki. Zmiany te zostaną wprowadzone w dalszej części sezonu. Liczymy, że dodadzą więcej energii waszym walkom. Wkrótce podamy wam więcej szczegółów.

Nowe zbroje i uzbrojenie

Wojownicy Horkosa chcą, by jednocześnie się ich lękano i darzono czcią na polu walki. Niektórzy z nich noszą czarno-złote stroje jako hołd składany dawnemu Legionowi Czarnego Kamienia. Udało im się zdobyć najlepsze złoża w Heathmoore i teraz są w stanie wykuwać straszliwe zbroje dla wszystkich swych sojuszników we wszystkich frakcjach.

W ramach nagród przepustek sezonowych i bitewnych będziecie mogli zdobyć w trakcie trwania Tyranii R4S2 dostęp do nagród Horkosa.

Przepustka bitewna

Zakon Horkosa to tajne stowarzyszenie działające w Heathmoor. Został on utworzony przez grupę tajemniczych wojowników, którzy zdołali namówić byłych członków Czarnych Kamieni, by się do nich przyłączyli. W ciągu ostatnich lat Zakon zyskał wpływy we wszystkich frakcjach, wszędzie umieszczając swych szpiegów i zewsząd sprowadzając surowce. Jego członkowie wierzą, że zostali powołani przez bóstwo o imieniu Horkos, by usunąć ze świata fałszywych proroków i hipokrytów. Swą czarną moc czerpią z zaklęć alchemicznych i nie spoczną, dopóki nie staną na czele nowego świata.