Przewiń, aby zobaczyć

For Honor: Resistance

Zakon Horkosa wprowadził rządy terroru i poznaczył świat wieloma bliznami. W najbardziej jednak desperackich czasach iskra rebelii to wszystko, czego potrzeba, aby przywrócić w ludziach nadzieję. Podczas gdy wojownicy Horkosa przejęli kilka twierdz, aby przeprowadzać w nich eksperymenty związane ze spaczeniem, przeróżne grupy wyrzutków i najemników ze wszystkich frakcji chwyciły za broń, aby odzyskać swój dom. Tak oto nawiązano nieoczekiwane sojusze i wynaleziono nową, opartą na smoczych kryształach broń, która miała pomóc w odparciu wroga.

Już 17 września zacznij odgrywać swoją rolę w szeregach rebelii i uzyskaj dostęp do nowej zbroi, broni, wydarzeń, przepustki bitewnej i nie tylko!

Data premiery: 17 września 2020 r.

 

 

Zainspirowana samurajskimi zwycięstwami nad Zakonem Horkosa, renegatka imieniem Fjorgvin dołączyła do najemników i poprowadziła własny atak przeciwko wrogom w Valkenheimie. Raz jeszcze o wsparcie poproszono kowalkę Ilmę. Odkryła ona o wiele więcej sekretów smoczych kryształów, dzięki czemu była w stanie wykuć nową broń, która pomogła rebelii. Mimo to jednak Zakon Horkosa również posiadał asa we własnym rękawie: przerażającego Gretara, którego możliwości były teraz jeszcze większe dzięki mocy spaczonego drakonitu. Rozegraj 3 aktywności podczas Opowieści z rebelii i dołącz do wojowników, którzy stawili czoła Horkosowi, od 12 listopada do 3 grudnia.

 

Identyfikacja drużyny

Sezon 3 roku 4 przynosi nowe aktualizacje interfejsu użytkownika, które zapewnią prostsze i bardziej wszechstronne możliwości personalizacji postaci.

Aby uczcić premierę aktualizacji dot. identyfikacji drużyn, opublikowany zostanie też zupełnie nowy czerwony materiał: jaskrawy cynober!


Nowa broń i pancerze

Wykorzystując swoje wpływy, Zakon Horkosa przejął kontrolę nad najcenniejszymi surowcami, aby wytwarzać z nich oręż oraz pancerze. Wojownicy, którzy odmówili dołączenia do grupy, mieli do dyspozycji jedynie resztki znajdowane po bitwach oraz skromne materiały. Kiedy jednak rebelianci ci połączyli siły, aby walczyć o swoje domy, nauczyli się także lepiej wykorzystywać przedmioty znajdowane na polu walki – a kiedy zyskali dodatkowo pomoc pewnych zbuntowanych kowali, mogli już wytwarzać wytrzymały i praktyczny sprzęt będący w stanie przetrwać próbę czasu.

Nowa mapa: Belweder

W sezonie 3 roku 4 pole bitwy powiększy się o nową arenę Wu Lin: Belweder. Mapa ta będzie dostępna dla wszystkich w pojedynkach i potyczkach, a także jako arena treningowa, na której możecie szlifować swoje umiejętności.

Przepustka bitewna

Podczas gdy coraz większe rzesze ludzi walczyły z efektami spaczenia, rebelianccy wojownicy zwrócili się do sylwan z prośbą o duchowe przewodnictwo, które miało pomóc im przetrwać i wyzdrowieć. Noszący ogromne poroża oraz drewniane maski sylwanie byli czczeni we wszystkich zakątkach Heathmoor, uznawano ich bowiem za duchy zemsty ze strony natury. Jak podawały różne źródła, po raz pierwszy pojawili się oni jeszcze przed pierwszym kataklizmem, a ich wiedza na temat botaniki, ziołolecznictwa i kowalstwa nie miała sobie równych.