Przewiń, aby zobaczyć

For Honor: Mayhem

Z pomocą Ilmy, legendarnej kowalki, wielu wojowników na terenie Heathmoor było w stanie odzyskać swe twierdze i odkryć niektóre z prawdziwych mocy smoczych kryształów. Wszystkie te rebelie potrzebowały jednak kogoś, kto zjednoczy je w tym decydującym momencie. Kogoś, kto znał wroga lepiej niż ktokolwiek inny, ponieważ niegdyś walczył po jego stronie. Kogoś, kto nauczył się swoich błędach i był teraz gotów je naprawić.

Po nieudanej próbie zaprowadzenia pokoju w Heathmoor mężczyzna zwany w przeszłości Holdenem Crossem teraz stał się po prostu „gryfem”. Porzucił on swe dawne imię oraz frakcję całe lata temu, stając się najemnikiem walczącym za tych, którzy nie potrafili dłużej płacić ceny trwającej wojny, bez względu na ich przynależność do frakcji. Pod jego przywództwem rebelianci ze wszystkich stron stworzyli Sojusz Chimery, pełnoprawną armię, która mogła być w stanie stawić czoła Zakonowi Horkosa i powstrzymać spaczenie.

Już 10 grudnia dołącz do walki i uzyskaj dostęp do nowej zbroi, broni, wydarzeń, przepustki bitewnej i nie tylko!

Zainspirowany rebelią Samurajów i Wikingów, rycerz znany niegdyś jako Holden Cross również postanowił w końcu dołączyć do bitwy. Gryf – jak zwany jest po swym powrocie – zawiązał sojusz z wojownikami wszystkich frakcji i potrzebuje pomocy Ilmy, aby zaatakować Zakon Horkosa w Ashfeld. Kowalka jest mistrzynią w wykuwaniu drakonitowej broni, która pomaga sojuszowi, jednak zakon również dokonał pewnych odkryć dotyczących związanego z kryształami spaczenia i jest gotów do wykorzystania ich przeciwko każdemu, kto postanowi się mu sprzeciwić.

Nowe opcje personalizacyjne

Mając więcej narzędzi i surowców do dyspozycji, kowale w Heathmoor wykuli niesamowity sprzęt dla wielu bohaterów, którzy mieli wziąć udział w Bitwie Zaćmienia. Sojusz Chimery rozrósł się z grupy najemników noszących prowizoryczne zbroje do wielkiej armii wyposażonej na miarę starcia z Zakonem Horkosa.

Optymalizacja dla nowej generacji

Wraz z premierą S4R4 w For Honor pojawią się optymalizacje pozwalające na rozgrywkę w 60 FPS na konsolach następnej generacji.

Przepustka bitewna

Czysty drakonit wykorzystywany jest nie tylko do walki ze spaczeniem, ale też osiągania postępów technologicznych. Podczas gdy wojownicy zbierają siły do pierwszej bitwy między Zakonem Horkosa a Sojuszem Chimery, kowale i rzemieślnicy w całym Heathmoor wynajdują awangardową broń oraz urządzenia mechaniczne na niespotykanym dotąd poziomie.